Odalar ve Suitler

Dostlarınız Luxe Pet Hotel

deneyimini sevecek!

 

Bizler, evcil hayvanınızın özgün  ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış, İstanbul‘ un kendine özgü lüks hayvan bakım tesisiyiz. Luxe Pet Hotel, hem kedileriniz hem de köpekleriniz için en yüksek düzeyde şımartmayı taahhüt eder.

 

Luxe Pet Hotel, misafirlerimiz için son teknoloji ürünü konaklama olanakları sunar!

İç mekan iklimi (sıcaklık ve hava kalitesi) misafirlerimizin genel rahatlığı üzerinde en büyük etkisi olan faktördür! Luxe Pet Hotel özel tasarlanmış havalandırma ve iklimlendirme sistemi ile misafirlerimize konforlu bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Yapılan araştırmalar köpeklerin de müzikten hoşlandıklarını, müziğin onları rahatlattığını, stres ve endişelerini azalttığını göstermektedir. Bu nedenle LUXE Pet Hotel de yumuşak bir yatağın yanında onları bazı doğal ve hafif müziklerle rahatlatabilir, gergin olduklarında stresten uzaklaşmalarını sağlayabiliriz

Ayrıca LUXE Pet Hotel kapalı devre kamera sistemi ile misafirlerimiz 24 saat boyunca izlenmekte ve alarm sistemi ile güvenlikleri kontrol altına alınmaktadır.

Su arıtma sistemimiz ile misafirlerimizin devamlı taze ve sağlıklı su içmeleri sağlanmaktadır.

Luxe Pet Hotel sınırları içerisindeki PUKKA Veteriner Kliniği ile evcil dostlarınızın sağlığı sürekli deneyimli veteriner hekimlerimiz ile kontrol altındadır.